london graphic design studio graficzne w londynie

Rozwijamy żagle!

Studio graficzne w Londynie – Nowa marka, nowy rynek, nowe perspektywy, nowe możliwości. Postanowiliśmy, że czas wyruszyć na zachód nieco dalej niż dotychczas.

Pod nazwą London Graphic Design kryje się zespół doświadczonych grafików Scharmach Consulting, którzy niejednokrotnie tworzyli projekty przeznaczone nawet i na rynek arabski. Nie boimy się nowych wyzwań – wręcz przeciwnie. Dają nam one zastrzyk kreatywności, który okazuje się pomocny również na rynku lokalnym i wprowadza do naszego studia graficznego powiew świeżości.

Projektowaliśmy już dla międzynarodowych korporacji, a Klienci do nas trafiali z różnych krańców Świata. Perspektywy w naszej branży są olbrzymie, jednak trzeba je odpowiednio wykorzystywać. Współpracowaliśmy już wcześniej z firmami z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, a nawet z Bliskiego Wschodu. Teraz przyszła decyzja na otwarcie pierwszej zagranicznej marki – mówi CEO firmy.  Mamy doświadczenie, jednak nie rzucamy się na wysoką wodę, postanowiliśmy wejść w rynek, który jest dość specyficzny, ale i dla nas dobrze znany. Po ostatnim pobycie właśnie w Londynie dostrzegłem pewne możliwości rozwoju dla naszych usług w tym mieście i podjęliśmy wspólnie decyzję, iż właśnie tu rozpoczniemy naszą międzynarodową drogę. Będziemy nasz produkt rozwijać i systematycznie wspierać, by w przyszłości był trzonem kolejnych, podobnych inwestycji na rynkach zagranicznych.

Zapraszamy na stronę nowej marki: london-graphic-design.co.uk