Nowoczesna agencja reklamowa 360 stopni. Wszystko dla Twojego biznesu!
konsultacja marketingowa online 1 godzina
  • nowość

Konsultacja marketingowa online Standard

Kod produktu: 394E-543BC
Producent: SCHARMACH
Ocena: 5
Dostępność: duża ilość
Realizacja: 4 dni
sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 246,00 zł 246.00
ilość szt.

Opis

Potrzebujesz szybkiej konsultacji marketingowej online? To bardzo proste, zamawiasz wygodnie i ustalamy dogodny termin spotkania przez Skype. W trakcie wirtualnego spotkania możemy omówić wszelkie istotne kwestie marketingowe, o które chcesz zapytać, lub po prostu omówić marketing w Twojej firmie.

Co zyskujesz?

  • Pomoc eksperta marketingu online i offline z ponad 15 letnim doświadczeniem
  • Konsultacja "Standard" do godzina rozmowy na dowolny temat z zakresu marketingu.
  • Wygodę – z każdego miejsca na świecie
  • Po spotkaniu jeszcze przez 5 dni roboczych możemy wymieniać maile, w zakresie tematów jakie zostały poruszone, bez dodatkowych kosztów.

 

Po złożeniu zamówienia wyślemy do Ciebie maila z proponowanym terminem spotkania. Możesz wysłać w opisie do zamówienia jakie kwestie chciałbyś poruszyć, oszczędzimy tym samem czas i wykorzystamy go maksymalnie podczas samej konferencji.

Masz pytania do zamówienia? Śmiało korzystaj z kontaktu!

 

 

Jak zamawiać?

Jak przesłać wytyczne?

Do zamówienia możesz dołączyć plik z logotypem bądź dowolne, inne materiały spakowane w pliku .zip. Zamiast tego możesz również wysłać do nas maila ze szczegółami dotyczącymi zlecenia na adres: [email protected]

Jak przesyłamy projekt?

Gotową propozycję projektu, po jej przygotowaniu wysyłamy w formie podglądu na wskazany przez klienta adres mailowy w celu umożliwienia weryfikacji efektu końcowego. W przypadku konieczności naniesienia zmian, niezbędne jest przesłanie wytycznych poprawkowych, najlepiej w formie wypunktowanej listy, tak aby były możliwie czytelne dla naszego projektanta, co przyśpieszy naniesienie poprawek.

Kiedy już otrzymasz satysfakcjonujący podgląd i go zaakceptujesz, pliki edytowalne przystosowane do druku w formacie pdf przesyłamy w ciągłości korespondencji mailowej.

Ważne abyś zapoznał się również z całą treścią merytoryczną podglądu, ponieważ w przypadku akceptacji projektu zawierającego literówkę, nie możemy opowiadać za komplikacje powstałe chociażby w sytuacji wydrukowania przez klienta nakładu zawierającego tego rodzaju błąd.

Czas realizacji

W przypadku prostych produktów, pierwszy podgląd projektu do weryfikacji przesyłamy na wskazany przez klienta adres mailowy zazwyczaj już kolejnego dnia po złożeniu zamówienia i jego opłaceniu. Kolejne modyfikacje wykonywane są w zależności od ich skomplikowania w ciągu od kilku godzin, do jednego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie możliwość niewielkich opóźnień w przypadku szczególnie dużego obłożenia. Nie dotyczy to również projektów których specyfika jest bardziej złożona, przez co wymaga większego nakładu pracy. Na górze karty produktu, po prawej stronie znajduje się informacja o planowanym czasie wysyłki projektu do weryfikacji. Przykładowe produkty o wydłużonym czasie realizacji to m.in. projekt identyfikacji wizualnej, czy też projekt katalogu.

Co jeśli projekt nie spodoba Ci się?

Może się zdarzyć, że przesłana przez nas początkowo propozycja projektu nie spodoba Ci się lub będzie wymagała poprawek. Czasem trudno jest trafić w oczekiwania klienta od razu. Ważne abyś przesłał możliwie bardzo sprecyzowane wytyczne, co zminimalizuje ryzyko konieczności znacznych modyfikacji i przyśpieszy realizację, ale nawet gdyby wciąż była potrzeba duża ilość pracy - po prostu wskaż nam jak Ty to widzisz. W trosce o zadowolenie naszych klientów, kładziemy nacisk na to, aby efekt końcowy zawsze spełniał wszystkie oczekiwania, dlatego też nie ograniczamy limitu zmian, a projektujemy do momentu akceptacji.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl